Ogłoszenie o pracę – elektryk

Opublikowano: 12 maja 2022

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Ełku poszukuje pracownika na stanowisko: elektryk.

Zadania:

  • nadzór nad AKPiA,
  • obsługa pomp, agregatów prądotwórczych,
  • diagnozowanie przyczyn awarii,
  • bieżące usuwanie awarii elektrycznych,
  • prace konserwacyjne.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe (mile widziane elektryczne),
  • uprawnienia SEP do 1kV, do 15kV,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi,
  • znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność (praca zmianowa),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących i działania pod presja czasu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość przepisów bhp i ppoż.,
  • stan zdrowia umożliwiający zatrudnienie na oferowanym stanowisku,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • niekaralność,
  • prawo jazdy kat. B.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, doświadczenie i umiejętności,
  • kopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach,
  • dokumenty poświadczające staż pracy,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji w PWiK Sp. z o.o. w Ełku.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w profesjonalnym i doświadczonym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Dokumenty prosimy składać osobiście w siedzibie PWiK Sp. z o.o. w Ełku, ul. Suwalska 64 lub mailowo na adres do dnia 31.05.2022 r.